Protokół VII Regionalnego Biennale pt. "RODZINA DALEKA I BLISKA" - pracownia plastyczna

PROTOKÓŁ KOMISJI KONKURSOWEJ z dnia 10 lipca 2018 r.

 

VII Regionalne Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży - „ Rodzina daleka i bliska”

Gorzów Wielkopolski 2018

 

 

 

Komisja w składzie:

  • Dariusz Sapkowski, artysta plastyk, konsultant WOM d/s plastyki w Gorzowie Wielkopolskim – przewodniczący komisji

  • Danuta Przybysz, nauczyciel plastyki,koordynator konkursów Wiedzy o sztuce -członek komisji

  • Beata Peszko, nauczyciel plastyki – członek komisji

  • Danuta Łubińska, nauczyciel plastyki – sekretarz

 

Komisja po obejrzeniu 232 prac plastycznych z 35 placówek oświatowych przyznała 22 nagrody,15 wyróżnień oraz 19 wyróżnień udziałem
w wystawie pokonkursowej.

Prace oceniane były w pięciu kategoriach wiekowych: 5-6 lat.7-9 lat,10-12 lat,
13-16 lat,17-20 lat.

 

 

Nagrody:

  1. Amelia Wodok lat 14, SP 7 Orzesze-Gardawice, n-l Alina Szweda

  2. Natalia Zaworska lat 20, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Sierakowice,n-l Natalia Trocka

  3. Amanda Zwarycz lat 11, SP 2, Nowa Sól, n-l Barbara Andrzejewska

  4. Elwira Andrzejewska lat 11, SP 2 Nowa Sól, n-l Barbara Andrzejewska

5. Patryk Załęski lat 16, Zakład Poprawczy Świecie n-l Arleta Ciechanowska

6. Iga Adamowicz lat 15, SP 5 Żary n-l Piotr Bochenek

7. Dagmara Marczuk lat 15 SP 5 Żary n-l Piotr Bochenek

8. Maja Szymczak lat 9, MDK Płock n-l Małgorzata Ćwiklińska

9. Krzysztof Bilicki lat 20, SOSW Koluszki n-l Emil Marczyk

10.Maja Lubowicka lat 6, GOK Szepietowo n-l Hanna Borys

11.Kamila Czartoszewska lat 11,GOK Szepietowo n-l Hanna Borys

12. Maja Piekarska lat 8, GOK Szepietowo n-l Hanna Borys

13.Jakub Wierzbicki lat 7 GOK Szepietowo n-l Hanna Borys

14 .Joanna Lachowska lat 13, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 Gliwice, n-l Agnieszka Stefańczyk

15. Anna Czaplińska lat 6 MDK Gorzów Wlkp. n-l Danuta Łubińska

16.Zuzanna Jaworska lat 6, MDK Gorzów Wlkp. n-l Danuta Łubińska

17. Amelia Machaj lat 6, MDK Gorzów Wlkp. n-l Danuta Łubińska

18. Magdalena Wójcik lat 10, MDK Gorzów Wlkp. n-l Danuta Łubińska

19, Zuzanna Mika lat 9, MDK Gorzów Wlkp. n-l Danuta Łubińska

20.Ewa Chorkawa lat 5,5 MDK Gorzów Wlkp. n-l Małgorzata Całus – Jarno

21.Natalia Gierłowska lat 10, MDK Gorzów Wlkp. n-l Małgorzata Całus – Jarno

22.Julia Dalik lat 9,MDK Gorzów Wlkp. n-l Roman Łubiński

 

Wyróżnienia :

  1. Wiktoria Żuraw lat 11, PSP nr 11 Stalowa Wola, n-l Ewa Konieczny

  2. Ida Chańko lat 12, SP 2, Sztum n-l Marek Czarnecki

  3. Izabela Kociemba lat 9 Obornicki Ośrodek Kultury Oborniki Śląskie n-l Bożena Przybylska

  4. Marcin Dębczak lat 6, MP nr 90, Katowice n-l Ewa Kupietz

  5. Weronika Jarząbek lat 12 Zespół Edukacyjny nr 9 Zielona Góra n-l Małgorzata Naskręt

  6. Hanna Legutko lat 5,5 Przedszkole Katolickiego Centrum Edukacyjnego Caritas Archidiecezji Krakowskiej Kraków n-l Katarzyna Rewilak

  7. Kinga Konderska lat 6, MDK Płock n-l Małgorzata Ćwiklińska

8. Barbara Pietrzak lat 7, MDK Płock n-l Małgorzata Ćwiklińska

9.Igor Kolasiński lat 8 MDK Płock n-l Małgorzata Ćwiklińska

10.Maja Bieńkowska lat 12 MDK Płock n-l Małgorzata Ćwiklińska

11. Nina Pawłowska lat 8 GOK Szepietowo n-l Hanna Borys

12.Błażej Jabłoński lat 10 GOK Szepietowo n-l Hanna Borys

13.Aleksandra Uchman lat 6 MP nr 2 Żary, n-l Jadwiga Dziadkiewicz

14.Nina Bohdziewicz lat 9, MDK Gorzów Wlkp. n-l Danuta Łubińska

15.Antonina Pakos lat 6 Przedszkole Niepubliczne Gorzów Wlkp n-l Małgorzata Całus-Jarno

 

 

Wyróżnienia udziałem w wystawie:

1.Anna Dudzicz lat 6,5 Przedszkole Niepubliczne Gorzów Wlkp n-l Małgorzata Całus-Jarno

2.Lena Szymańska lat 6 Przedszkole Niepubliczne Gorzów Wlkp n-l Małgorzata Całus-Jarno

3.Daria Żaczek lat 9 MDK Płock n-l Małgorzata Ćwiklińska

4. Amelia Więlek lat 6 MDK Płock n-l Małgorzata Ćwiklińska

5. Emilia Michalak lat 10, SP nr 7 Czerwionka - Leszczyny n-l Barbara Domżoł

6.Kamila Reczko lat 6 GOK Szepietowo n-l Hanna Borys

7. Weronika Niemyjska lat 8 GOK Szepietowo n-l Hanna Borys

8. Olena Kamińska lat 10 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 Gliwice, n-l Agnieszka Stefańczyk

9. Anna Bloch lat 6 MDK Gorzów Wlkp. n-l Danuta Łubińska

10. Malwina Wójcik lat 7 MDK Gorzów Wlkp. n-l Danuta Łubińska

11, Julia Dudek lat 9 MDK Gorzów Wlkp. n-l Danuta Łubińska

12. Lucyna Jazdowska lat 8 MDK Gorzów Wlkp. n-l Danuta Łubińska

13. Nina Bohdziewicz lat 10, MDK Gorzów Wlkp. n-l Danuta Łubińska

14. Iga Podolecka lat 10 MDK Gorzów Wlkp. n-l Danuta Łubińska

15. Rozalia Gordziejewska lat 9 MDK Gorzów Wlkp. n-l Małgorzata Całus-Jarno

16. Karolina Paśnikowska lat 9, MDK Gorzów Wlkp. n-l Roman Łubiński

17. Antonina Misiak lat 9 MDK Gorzów Wlkp. n-l Małgorzata Całus-Jarno

  1. Karolina Pomorska lat 10 MDK Gorzów Wlkp. n-l Roman Łubiński

19.Wiktor Pijanowski lat 6 MDK Gorzów Wlkp. n-l Roman Łubiński

 

 

UWAGI:

 

  1. Brak pełnych adresów i nazw szkół , prace powinny być opisane drukiem.

 

Autorom prac i nauczycielom serdecznie gratulujemy. Podsumowanie konkursu, wręczenie nagród oraz uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się w październiku 2018 r. , w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta przy ul. Sikorskiego 107 w Gorzowie Wlkp.

Dokładny termin wernisażu zostanie podany na początku roku szkolnego na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury www.mdk.gorzow.pl

Copyright © 2014 MDK | Designed byTRC
 
Facebook