Sukcesy pracowni plastycznej - PROTOKÓŁ POSIEDZENIA KOMISJI IV OGÓLNOPOLSKIGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „PEJZAŻE”

W IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „PEJZAŻE” młodzi artyści z pracowni plastycznej zdobyli nagrodę i dziewięć wyróżnień.

Opiekunem artystycznym Patrycji Zaichin, która otrzymała I nagrodę w kategorii wiekowej 14-15 lat, jest Małgorzata Całus-Jarno.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

PROTOKÓŁ POSIEDZENIA KOMISJI

IV OGÓLNOPOLSKIGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „PEJZAŻE”

Dnia 24 maja 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Bartoszycach odbyło się posiedzenie komisji w celu oceny prac IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „PEJZAŻE”.

Na konkurs wpłynęło 121 prac. W kategorii A – wiek 10-11 lat – 40; w kategorii B – 12-13 lat – 42; w kategorii C – 14-15 lat – 25 oraz w kategorii D – powyżej 15 lat - 14.

Komisja w składzie:

Hubert Ramotowski – przewodniczący

Jolanta Lamka

Małgorzata Stankiewicz

Ewa Kozieł

nagrodziła (dyplomami i książkami) oraz wyróżniła (dyplomami) w poszczególnych kategoriach wiekowych następujące osoby:

 

I KATEGORIA (A)  - wiek 10 – 11 lat

I miejsce – STEFAN JURDZIŃSKI – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu

I miejsce – NATANIEL SAZON – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu

II miejsce – JULIA SZCHRÖDER – zgłoszenie indywidualne – Bydgoszcz

III miejsce – ADA SZLACHTA – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach


WYRÓŻNIENIA:

MARTA AUGUSTYNOWICZ  – Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy

AMELKA BĄK  – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim

AMELIA KUŹBICKA – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim

MAŁGORZATA ŁĄTKOWSKA – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim

BLANKA MAGUN  – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bartoszycach

AMELKA RZETELNA – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim

MARTYNA STERŻEŃ – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim

 

II KATEGORIA (B)  - wiek 12 – 13 lat

I miejsce – WERONIKA JUREK  – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury  w Starym Sączu

I miejsce – ALEKSANDRA SAWICKA  – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Bartoszycach

II miejsce – KONSTANCJA KULAK – Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy

III miejsce – URSZULA JANCZURA  – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury  w Starym Sączu

III miejsce – ALEKSANDRA SEREMAK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sobolewie

 

WYRÓŻNIENIA:

WIKTORIA GAZDA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sobolewie

MIŁOSZ GRESZTA – Szkoła Podstawowa Nr 27 w Rzeszowie
DOMINIK HEWA – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim

MACIEJ KOSOWSKI – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu

JULIA POSTUPALSKA – Samorządowy Zespół Szkół w Gorzowie

KAROLINA POTOK – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury  w Starym Sączu

HANNA SZABLA  – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim

ELIZA WOJTANOWSKA – zgłoszenie indywidualne – Górowo Iławeckie

 

III KATEGORIA (C)  - wiek 14 – 15 lat

I miejsce – PATRYCJA ZAICHIN – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim

II miejsce – DARIA SKLEPIŃSKA – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 w Pułtusku

III miejsce – MARTA HRYNIEWICZ – Szkoła Podstawowa w Sokolicy

III miejsce – SZYMON RUDZKI – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sobolewie

WYRÓŻNIENIA:

MAŁGORZATA BORYŃ – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sobolewie

JULIA CHŁOPECKA – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim

MICHAŁ KAŹMIERCZAK – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim
ALEKSANDRA MACIAK – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury  w Starym Sączu
ROKSANA SIEMASZKO – Szkoła Podstawowa w Sokolicy

IV KATEGORIA (D)  - wiek – powyżej 15 lat

I miejsce –
ALEKSANDRA GALANT – Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy

II miejsce – PATRYCJA PAWŁOWSKA – Liceum Ogólnokształcące w Sobolewie

II miejsce – MARTYNA TOKARCZYK – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury  w Starym Sączu

III miejsce – KORNELIA KOLASA – Liceum Ogólnokształcące w Bartoszycach


WYRÓŻNIENIA:

LENA DĄBKOWSKA – Liceum Ogólnokształcące w Bartoszycach

PATRYCJA PAWŁOWSKA – Liceum Ogólnokształcące w Sobolewie

DOMINIKA SZCHRÖDER – zgłoszenie indywidualne – Bydgoszcz

IGA SMOLARCZYK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozienicach




    • Fostertravel-pl
    • Porozumienie Festiwali Folklorystycznych Polski Zachodniej