Wsparcie finansowe dla ZTL Mali Gorzowiacy

🥰🥰🥰WSPANIAŁY GEST i CIESZYMY SIĘ O TYM POINFORMOWAĆ, że pod koniec roku zespół Mali Gorzowiacy, otrzymał wsparcie od firmy ELO Digital Office Sp. Z o.o., które zostało przekazane na spotkaniu zarządu Stowarzyszenia Mali Gorzowiacy z rąk Pani Elke Schoenemann.
🙏🙏🙏Dziękujemy bardzo, środki zostają przekazane na zakup nowych, niezbędnych elementów strojów ludowych jak buty, czapki, pasy, wianki i wiele innych, które w ciągu 40 lat użytkowania ulegają zniszczeniu i muszą zostać odnawiane.
ELO Digital Officeod ponad 20 lat jest jednym z wiodących producentów systemów do zarządzania treścią dla przedsiębiorstw (Enterprise Content Management - ECM), który rozwija oprogramowanie do zarzadzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów oraz formularzy. ELO opracowuje cyfrowe rozwiązania do realizacji procesów biznesowych dla wszystkich branż i sektorów oraz przedsiębiorstw dowolnej wielkości.
Wszystkie produkty firmy ELO Digital Office GmbH są dostępne w Polsce z pełnym zapleczem technicznym i merytorycznym.
Nasze motto brzmi: ,,Dokładnie tam, gdzie nas potrzebujesz- At the heart of your business.’’
Tym razem ELO Digital Office postanowiło być wsparciem zespołu Mali Gorzowiacy - dla serc wszystkich jego tancerzy.
Zapraszamy do kontaktu:
ELO Digital Office Sp. z o. o.
ul. Kombatantów 34
66-400 Gorzów Wielkopolski
e-mail: gorzow@elo-digital.pl
Dziękujemy pięknie Pani @Agata Wiśniewska https://www.facebook.com/wisniowata za support 🌹💝