AKCJA LATO W PLENERZE w Pracowni Plastycznej

AKCJA LATO W PLENERZE 2017
Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia w ramach AKCJI LATO W PLENERZE organizowanej przez Pracownię Plastyczną w dniach 03 – 08.lipca .2017 r.
– w programie zajęcia plastyczne w pracowni i plenerze oraz zajęcia ceramiczne w godzinach od 16: 00 do 19: 00 . W sobotę 08 lipca uczestników zaprosimy na wycieczkę do Marianowa na warsztaty piekarniczo – cukiernicze i plastyczne oraz zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta w Stargardzie.

Nauczyciele prowadzący:
Danuta Łubińska, Roman Łubiński, Jagoda Karłowska, Agnieszka Kowalska Kucharczyk

Koszt od uczestnika wynosi 160zł.
UWAGA: dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami. Zapisy w Młodzieżowym Domu Kultury ul. Teatralna 8 Kontakt telefoniczny w godz. popołudniowych 957228575 , informacji udziela Danuta Łubińska. (Zajęcia adresowane są do stałych uczestników zajęć.)