Festyn Rodzinny ZTL Mali Gorzowiacy - 27 maja PARK RÓŻ

XIV OTWARTY FESTYN RODZINNY Zespołu Tańca Ludowego "Mali Gorzowiacy" "RAZEM W FOLKOWYM RYTMIE" Termin: 27 maja 2017 r. - (sobota) Miejsce: Park Róż (Wiosny Ludów) Godzina rozpoczęcia: 14:00 Organizatorzy: - Stowarzyszenie Przyjaciół ZTL „Mali Gorzowiacy” - Młodzieżowy Dom Kultury W programie: "W zagrodzie" Konkurencje rodzinne i indywidualne dla dzieci na wesoło Konkurs na piosenkę ludową Konkurs na „Najlepsze ciasto na świecie” - UPIECZ, PRZYNIEŚ I WYGRAJ KONKURS Działania plastyczne i fotograficzne Prezentacje wokalne Stoisko gastronomiczne Występy ZTL Mali Gorzowiacy, Buziaki, Aluzja SUPER NAGRODY Z A P R A S Z A M Y DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!! * Zadanie zostało dofinansowane z budżetu miasta Gorzowa Wlkp.